• pon.-pt.: 08:00 - 16:00 | sobota: 08:00 - 14:00

O nas

CEMIX to firma produkująca najwyższej jakości materiały budowlane. Działa na terenie Żar (województwo lubuskie) i całej Polski. Od 2007 roku produkuje kleje, tynki, zaprawy. Pragnąc poszerzyć zakres swojej działalności i zyskać nowe obszary rynku, firma zaczęła produkować betony towarowe (od klasy C8 do C37), podsypki i stabilizacje.

Firma posiada własny, specjalistyczny transport, dzięki któremu może dostarczyć zamówiony towar pod wskazany adres na terenie całego kraju. Motyw przewodni działalności firmy to jakość i spełnienie oczekiwań klienta. Pracownicy firmy CEMIX to znakomici fachowcy gotowi do pomocy i doradztwa. Opiszą produkty, pokażą ich najlepsze strony. Wskażą także, które artykuły będą niezbędne w Państwa projektach.

CEMIX BETON Żary • Produkcja betonu, beton towarowy, betoniarnia
CEMIX BETON Żary • Betoniarnia w Żarach

Jakość stosowanych materiałów, znajomość ich właściwości i zachowania w zależności od warunków, pozwala tworzyć materiały budowlane najwyższej próby. Stosowane metody badań, jakości, wytrzymałości zaowocowały powstaniem nowych, nowoczesnych materiałów. W lipcu 2021 produkty firmy CEMIX zdobyły certyfikaty świadczące o zgodności wyrobów z Polskimi Normami.

Mieszanka cementowo-gruntowa, beton towarowy do zastosowań konstrukcyjnych oraz mieszanka do zastosowania jako warstwa konstrukcji drogowej to materiały o najlepszych parametrach. Fakt stosowania nowych rozwiązań technologicznych i chęć ciągłego rozwoju świadczy o tym, że CEMIX jest firmą godną zaufania, spełniającą najwyższe standardy produkcji i obsługi klienta. Warto skorzystać z tej oferty.

Najlepszej jakości beton

Beton towarowy • CEMIX BETON Żary • Betoniarnia w Żarach

Nasz produkt posiada pełną certyfikację w
wdrożoną przez
Zakład Certyfikacji CERTBUD Sp. z o.o.

bezkonkurencyjne ceny

Najniższe ceny betonu • CEMIX BETON Żary • Betoniarnia w Żarach

Przy stałej współpracy i większych zleceniach
zapewniamy rabaty nawet do 20 %

Dostawa na budowę

Najlepszej jakości beton • CEMIX BETON Żary • Betoniarnia w Żarach

Oferujemy transport nawet
małych ilości mieszanki betonowej
naszą pompogruszką

POLSKA PRODUKCJA

Polska produkcja - polski beton - CEMIX BETON Żary • Produkcja betonu, beton towarowy, betoniarnia

Produkujemy polski beton,
abyś jeździł bezpiecznie po naszych drogach ☺

DOKUMENTY

NASZE CERTYFIKATY

certyfikaty zakładowej kontroli produkcji

Coroczne audyty instytucji certyfikującej potwierdzają najwyższa jakość naszego produktu - CEMIX BETON Żary posiadają wdrożony system certyfikacji przez Zakład Certyfikacji CERTBUD Sp. z o.o. objęty Polską Normą wyrobu PN-EN 206+A1:2016-12 oraz PN-B-06265:2018:10 + Ap1:2019-05 odnoszący się do wyrobu budowlanego: Beton towarowy do zastosowań konstrukcyjnych; oraz wyrób zgodny z Polską Normą PN-S-96012:1997 odnoszący się do wyrobu: Drogi samochodowe, Podbudowa lub ulepszone podłoże z gruntu stabilizowanego cementem (Mieszanka cementowo-gruntowa stosowana jako podbudowa zasadnicza, podbudowa pomocnicza lub ulepszone podłoże; a także, wyrób objęty Polską Normą PN-EN 14227-1:2013-10 odnoszący się do: Mieszanki związane spoiwem hydraulicznym, mieszanki związane cementem (do zastosowania jako warstwa konstrukcji drogowej).

KONTAKT
CEMIX BETON Żary • Produkcja betonu, beton towarowy, betoniarnia
Cemix S.C Wiktoria Wojciech Loch
ul. Wapienna 18/3, 68-200 Żary
NIP: 9282004656
REGON: 080205903

Dyrektor Handlowy – Wiktoria Loch
tel. 501 661 367, mail: cemix@wp.pl

Kierownik Produkcji i Jakości – Mariusz Lewandowski
tel. 697 436 016, mail: cemix@wp.pl

Przedstawiciel Firmowy – Marta Tylman
tel. 503 094 815, mail: marta.cemix@wp.pl

Formularz kontakowy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości, potrzebuje szybkiej wyceny betonu wraz z transportem, albo chcesz z nami współpracować - skorzystaj z formularza kontaktowego. Odpowiemy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe 🙂 lub po prostu zadzwoń: +48 501 661 367.